Dobrý večer, je sobota 27.2.2021, 22:32. Dnes má svátek Alexandr, zítra Lumír.

Heissner

Koupací jezírko Biodesign, přirozený tvar koupacího bazénu

Každé koupací jezírko je navrženo podle osobní představy zákazníka

Instalace je mnohem rychlejší a snadnější než u tradičních bazénů.

Jezírko lze přizpůsobit pro jakoukoliv zahradu.

Kontakt

Kde nás najdete

HIPPO spol. s r.o.
Husova 435
261 01 Příbram VI

Tel. 318 40 21 10
Ing. Jana Vlčková - 318 40 21 12
Ing. Petr Vašina - 318 40 21 16
Fax 318 40 21 11
E-mail: info@hippoltd.cz


Link na mapy.cz

Kde nás najdete

GPS:
49°41'22.63"N
13°59'37.879"E

Příjezd směr od Prahy
Po sjezdu z dálnice budete pokračovat stále po hlavní silnici směr Příbram. Až minete čerpací stanici OMV dojedete na kruhový objezd. Zde pojedete druhou odbočkou směr Rožmitál ( OD Kaufland , který je značený , budete mít po pravé ruce. Pokračujte stále po hlavní. Dojedete na světelnou křižovatku, kterou projedete rovně. Cca po 300 m je odbočka do areálu se stavebninami Keramika.Pokračujte stále dál po 200 m je odbočka vpravo do areálu firmy Halex. Zde odbočte a v areálu se dejte doprava, zajeďte na konec budovy a zde již máte vchod do firmy HIPPO.

Příjezd směr od Českých Budějovic a Strakonice
Ze strakonické odbočte na značeném směru Příbram. Pokračujte stále po hlavní silnici. Při příjezdu do Příbrami je značen obchodní dům Albert zde odbočte doleva a Albert minete po levé straně. Pokračujte stále po hlavní silnici až na kruhový objezd, který projeďte rovně ( druhá odbočka). Pokračujte rovně , projedete rovně světelnou křižovatku a dále rovně až dojedete na křižovatku ve tvaru T , zde odbočte doprava. Po 300 metrech je zde další světelná křižovatka, pokračujte rovně. Kolem dolu Marie, zhruba po 500m odbočte doleva do Areálu firmy Halex. V areálu se dejte doprava, zajeďte na konec budovy a zde již máte vchod do firmy HIPPO.

Příjezd směr od Plzně a Rožmitálu
Po vjezdu do Příbrami se držte stále na hlavní silnici. Po příjezdu na první světelnou křižovatku pokračujte rovně. Kolem dolu Marie, zhruba po 500m odbočte doleva do Areálu firmy Halex. V areálu se dejte doprava, zajeďte na konec budovy a zde již máte vchod do firmy HIPPO.

O nás

Společnost Hippo vznikla v roce 1991 a její sídlo je v Příbrami. Ve skladových prostorách je široký sortiment výrobků pro vodní zahradu, zimní zahrady i pro interiéry a dekorace zahrady.

V roce 2008 jsme získali zastoupení holandské firmy ELHO pro Českou a Slovenskou republiku, která je výrobcem kvalitních plastových květináčů a jiných výrobků pro dům a zahradu.

Katalog celého sortimentu si můžete prohlédnout zde.

V roce 2009 získala naše firma zastoupení italské firmy pro Východní Evropu na bazény nové generace- Biodesign piscine. Tento unikátní systém je chráněn mezinárodním patentem.

Naše realizační skupina s Vámi dohodne tvar bazénu, provede kalkulaci a domluví vše potřebné pro přípravu realizace bazénu.

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
www.bazenyjezirka.cz
Jdi
Pokud potřebujete pomoci s překladem jakéhokoliv textu a jazyku, obraťte se na naši agenturu www.prekladyhippo.cz v Příbrami.
www.hobbyzahrada.cz
Internetový informační server www.pribramsko.eu, vaše zpravodajství z Příbramska.